TÁBORY 2013


1. turnus 30. června -6. července 2013
Vedoucí: Danča Fajová, cvičitelka: Petra Koláčková

Účastníci: Sawczuková Natálka,Terka Osíčková, Žerdíková Katka, Riegerová Vendy,Volná Bela, Heráková Simča, Heráková Anetka,Tomečková Lucka, Malcharová Johanka, Malcharová Anežka, Hótová Dorotka, Iveta Zpěvaková, Adamusová Terka, Adamusová Markéta

 
2. turnus 7.-13. července 2013
Vedoucí: Danča Fajová, cvičitelka: Petra Koláčková

Účastníci: Švancara Dominik, Marcišová Silva, Valouchová Laura,Tomečková Stela, Kostelníková Stela, Kostelníková Erika, Bečková Naty, Píšová Nelča, Hradilová Klaudie, Hrušková Liduška, Purmenská Alča, Kvita Matěj, Kvitová Eliška, Čípová Aneta

 

3. turnus 14.-20. července 2013    
Vedoucí: Zuzka Hubeňáková, cvičitelka: Marcela Zemánková

Účastníci: Krchová Klárka,Tomečková Jana, Bochňáková Monika, Kanclířová Karolína, Molnárová Barbora, Ptošková Natálie, Kubová Aneta, Haráková Helena, Rýcová Denča, Rýcová Eliška, Ličková Natálka,Teresie Klasek, Hírešová Adéla, Siudová Eva

 

4.turnus 21.-27. července 2013
Vedoucí: Alča Mičková, cvičitelka: Marcela Zemánková 

Účastníci: Hesová Žaneta, Mžyková Viktorie, Grossová Terka, Grossová Míša, Šafránková Natálka, Krejčiříková Terka, Malenovský Arnošt, Krejčiřík Lukáš, Krejčiříková Katka, Severová Barbora, Fischerová Denča, Štefaníková Peťa, Schwarzerová Kristýna, Závadová Alča

 
5. turnus 28. července-3. srpna 2013
Vedoucí: Zuzka Hubeňáková, cvičitelka: Marcela Zemánková

Účastníci: Miklušová Adélka, Mihalová Natálka, Jarkovská Běla, Jarkovská Vendula, Jarkovský Čeněk,Terka Sedláková, Andy Urbanová, Viky Horyanská, Naty Kováčová, Kamča Polišenská, Vaňková Natálka, Šeligová Barbora, Aneta Štěpáníková, Šeligová Míša

 

6. turnus 4.-10. srpna 2013  
Vedoucí: Alča Mičková, cvičitelka: Marcela Zemánková

 

Účastníci: Nováková Peťa, Dydeková Terka, Heráková Simča, Heráková Anetka, Vargová Terka, Neničková Peťa, Plešková Lucy, Gansová Nela, Bujnochová Barbora, Štefaníková Petra, Kotalová Adéla, Skalková Adriana, Štusková Gabriela, Lušňáková Marťa

 
7. turnus 11.-17. srpna 2013 
Vedoucí: Jana Reptová, cvičitelka: Petra Ondryášová

Účastníci: Axmannová Julie, Kučová Marta, Škarková Aneta, Lušňáková Kateřina, Nelly Eliášová, Darča Marková, Robin Marek, Matěj Kudělka, Bittnerová Denisa, Dydeková Terka, Žalkovská Barča, Kollár Denis, Kollárová Martina, Galajdová Julie

 

8. turnus 18.-24. srpna 2013     
Vedoucí: Alča Mičková, cvičitelka: Marcela Zemánková

Účastníci: Kis Pisti Natálka, Kaučáková Adélka, Rýdlová Alice, Kučerová Terka, Horáková Verča, Vránová Nika, Petrová  Klára,Kozák Jakub, Kudělková Sára, Bízová Klárka, Krutilková Kristýnka, Žárská Alča, Jahnová Nika, Jahnová Pája

Forografie

 
9.turnus 25. -31. srpna 2013
Vedoucí: Markéta Kudělková, cvičitelka: Marcela Zemánková

Účastníci: Bončová Iva, Priesolová Danča, Škorňová Kristýna, Skotnicová Veronika, Švrčinová Maruška, Naty Pechová, Danča Pechová, Olšanská Klárka, Jolana Muchová, Viola Muchová, Kuňák Vítek, Bára Blažejová, Hašková Adéla, Klára Tomčalová

Fotografie

TOPlist