1. turnus (5. - 11.7.2009)

Vedoucí: Petra Hubová a Petra Parůžková

Prnvní turnus jsme pojali jako soustředění pro pokročilejší jezdce, většina táborníků byla tedy z našeho klubu. Věnovali jsme se koním na 100%, jezdili na vyjížďky, skákakli s koňmi ve volnosti, součástí byl i skokový trénink jezdce, byli jsme se podívat na Kritéria mladých koní ve Frenštátě p.R. atd. Věřím, že mnozí jezdci si z tábora odvezli nové zkušenosti.

Na fotkách vidíte povinné koupání našich koníků:

       

 

2. turnus (12.- 18.7.2009)

Vedoucí: Zuzana Hubeňáková

Výcvik na koni: Petra Hubová

Druhého turnusu se zůčastnila většina táborníků, kteří nenavštěvují náš klub. Jako vedlejší program měli různé táborové hry a nevyhnula se jim ani stezka odvahy, návštěva koupaliště a další aktivity. Tento kurz byl plný smíchu, ulítlých nápadů a spaní na seně. Všichni včetně vedoucích se dobře bavili a mnohým se ani nechtělo domů.
 
Více fotografií naleznete zde: jkujuraska.rajce.idnes.cz/2.turnus_12.-18.7.2009/ 

  

 

 

 

 3.turnus (2.-8.8.2009)

Vedoucí: Alena Mičková

Výcvik na koni: Petra Hubová

Tento turnus byl kombinací jezdců, nejezdců, mladších i starších táborníků. Vše ale zvládli skvěle, vyzkoušeli si cval na lonži, delší vyjížďku i výcvik na jízdárně. Všichni pomáhali i s místováním boxů. S vedoucí Alčou Mičkovou potom hráli různé táborové hry a podnikli výlet do hor. Většina táborníků chce přijet i příští rok...budeme se těšit.

Více foto na: jkujuraska.rajce.idnes.cz/4._turnus_-_2.-8.8.2009/ 

 

  

  

 

4. turnus (9.- 15.8.2009)

Vedoucí: Alena Mičková

Výcvik na koni: Petra Hubová

Na tomto turnusu převažovala účast mladších táborníků, až na pár vyjímek. Taky to podle toho vypadalo, všude plno řevu a pobíhajících dětí. Ve volných chvílích se nám mladí jezdci sami lonžovali a (bez koní samozřejmě) předváděli skokový trénink na jízdárně. Při hře Dědeček měnil až vyměnil nám přinesli opravdu velice nápadité úlovky. Mimo sady skleniček se nám na statku objevilo kotě a s ním i dva vyměnění mladí chlapci. :-) Ve středu nás poctil JO Bludička svou návštěvou a zůstali u nás s koníkama přes noc. Jak to asi u nás vypadalo, můžete vidět na fotkách:

Více foto na: jkujuraska.rajce.idnes.cz/5._turnus_-_9.-15.8.2009/

   

  

  

 5.turnus (16.-22.8.2009)

Vedoucí: Alena Mičková

Výcvik na koni: Petra Hubová

Více foto na: jkujuraska.rajce.idnes.cz/5.turnus/  

 

 6.turnus (23.-29.8.2009

Vedoucí: Alena Mičková

Výcvik na koni: Petra Hubová

Více foto na: jkujuraska.rajce.idnes.cz/6._turnus/