1. turnus (4. - 10. července 2010)
 
Vedoucí: Alena Mičková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Tento turnus měly děti velmi rozmanitý. S vedoucí Alčou hrály plno zajímavých her, jezdilo se každý den na koních a samozřejmě nesměla chybět ani teorie. Pobyt byl zpestřen o návštěvu Štramberka a také byla možnost se podívat, jak se pečou Štramberské uši, či si pohladit třeba hada. Chvíle horka děti trávili v bazénu. Opékalo se vařila se gulášovka na ohni. Myslíme si, že spokojenost byla na obou stranách.
 
 
 
 
2. turnus (11. - 17. července 2010)
 
Vedoucí: Zuzana Hubeňáková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Lucie
Fotografie: zde
 
Na tomto turnuse byly trochu menší děti, ale užili si taktéž jako minulý turnus plno legrace. Počasí přálo celou dobu a tak táborníky neminulo koupání v bazéně, opékání a plno her. Výcvik na koni probíhal tradičně jak na jízdárně tak v terénu a děti se opravdu snažily. Ve středu vyrazili na Štramberk a udělali si pěkný výlet. Aktivně se zapojovali do všech aktivit a doufám, že se uvidíme ještě na dalších táborech.
 
 
 
Letní tábor pro SVČ Korunka Ostrava
 
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
 
Jako každý rok i letos k nám zavítala Korunka z Ostravy. Měli jsme si menší počet dětí, ale to vůbec nevadilo. Děti byly věkově vyrovnané a tak si dobře rozuměly. Jejich vedoucí Verča jim dělala velmi pestrý program, při kterém se opravdu nenudily a samozřejmě si i zajezdily. Výcvik byl jak na jízdárně, či na lonži, nebo pěkná procházka po okolí Mořkova. Děti se stejně jako při předchozích turnusech zapojovaly do všední práce u koní a dokázaly si to zpestřit i závody s kolečkama. Myslím si, že většinu potkáme i na dalších táborech. Budeme se na vás těšit.
 
3. turnus (25. - 31. července 2010)
 
Vedoucí: Zuzana Hubeňáková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Tento turnus byl trochu náročnější, protože bylo opravdu hodně dětí, ale i s tímto jsme si poradili. Děti se aktivně  účastnily běžné práce u koní a samozřejmě se i jezdilo. Počasí nám tento turnus moc nepřálo a slunečných bylo opravdu jen pár dní. Jinak lilo doslova jako z konve. Vedoucí Zuzka připravila pro děti táborovou hru "Asterix a Obelix" a děti vymyšlené hry velmi bavily. Taková chůze na chůdách, nebo lyžování po jízdárně. V polovině týdne se všichni vydali do Štramberka, podívat se do "mini ZOO" a prohlédnout si jeho krásy. Bohužel s plášťenkama. Ale myslím si, že děti byly spokojené!
 
 
 
4. turnus (1. - 7. srpna 2010)
 
Vedoucí: Zuzana Hubeňáková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Tento týden zde byly jak děti mladší tak starší, ale i přesto si rozuměly. Byli zde i 3 hoši a myslím si, že skupinku zbylých 12 dívek skvěle doplnili. Počasí si s námi ke konci týdne jako obvykle dělalo co chtělo, ale i to se překonalo. Jezdilo se co to šlo, jak do terénu, tak na jízdárnu. Táborová hra "Asterix a Obelix" opět slavila úspěch, stejně jako třeba návštěva Štramberka, stezka odvahy, či guláš na ohni. Děti měly plno aktivit, při kterých se opravdu nedalo nudit. A všichni se shodli na tom, že příští rok jedou určitě zas.
 
5. turnus (8. - 14. srpna 2010)
 
Vedoucí: Alena Mičková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Tento turnus zde byly převážně starší slečny a pěkně vyrovnaná skupinka. Jako obvykle během týdne probíhal jezdecký výcvik jak na jízdárně, tak v terénu, kde zkušenější děvčata jezdily i samy. Všechny se aktivně účastnily úklidů a potřebných prací kolem koní. V polovině týdne navštívili Štramberk a na konci týdne parkurové závody ve Frenštátě, které se jely za umělého osvětlení večer, takže určitě super zážitek. Samozřejmě nesměla chybět táborová hra a stezka odvahy. Tento týden jsme si všichni užili.
 
 
 
6. turnus (15. - 21. srpna 2010)
 
Vedoucí: Alena Mičková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Tento týden jsme měli už lehce podzimní počasí. Dělalo si z nás legraci! Jednou pršelo, potom zase vylezlo sluníčko ... Skupinka děvčat byla velmi pracovitá a snažily se zapojit do každé práce, která se naskytla. Přes týden jsme jezdili jak do terénu tak se pracovalo na jízdárně. Ve středu se opět navštívil Štramberk, opékalo se, šla se stezka odvahy a hlavně měly děti opravdu pestrý program, když zrovna nebyly u koní. Byl to velmi pěkný týden.
  
7. turnus (22. - 28. srpna 2010)
 
Vedoucí: Alena Mičková
Výcvik na koni: Petra Hubová, Markéta Trčková
Fotografie: zde
 
Na tomto turnuse jsme měli už doslova podzimní počasí. Ale děti byly moc šikovné a výkyvy počasí se zvládaly superně! Tradičně se děti přes týden účastnily všech prací kolem koní a samozřejmě se jezdilo. Výcvik se střídal na jízdárně a v terénu. Zkušenější děti jely s námi do terénu i samy a byly opravdu šikovné. O program mimo koně se opět starala Alča a tak děti čekalo plno her a projektů. Ve středu se opět jelo na Štramberk, ke konci týdne děti absolvovaly Stezku odvahy, opékalo se a týden provázela pohodová atmosféra. Tímto turnusem jsme ukončily naše letní tábory a doufáme, že všem dětem se u nás líbilo a opět se potkáme. 
TOPlist