Nabídka služeb
 
Dětský  kroužek
Již od založení klubu v roce 2004 u nás funguje jezdecký kroužek pro děti (více ZDE). Ty k nám mohou docházet jednou týdně na výcvikové hodiny. Děti se učí starat o koně, něco se o nich dozvědět a samozřejmě na nich jezdit. To vše pod odborným dohledem. 
Děti mají k dispozici sedlovnu spojenou s klubovnou. Školní výcvikový rok se snažíme dětem oživit třeba hobby klubovými závody nebo jinými akcemi - slet čarodějnic, vánoční besídka a jiné. O prázdninách potom pořádáme dětské tábory. 
 
 
Individuální výcviky, vyjížďky pro děti i dospělé
Můžete si u nás zakoupit také individuální výcvikové hodiny pro začátečníky i mírně pokročilé jezdce. Hodiny probíhají pod dohledem cvičitelky na jízdárnách, s šikovnějšími jezdci rádi vyrazíme i na projížďku po okolí.
Kdo má chuť a hodina v sedle už mu nestačí, může si zakoupit čtvrt nebo půl denní vyjížďku.
 
 
 
Způsob rezervace je následující:
1) otevřít stránku našeho rezervačního systému 
2) zaregistrovat se
3) vybrat termín výcviku (vždy je uveden čas a trenér, který v této době výcvik vede)
4) rezervovat
 
Prosíme o rezervaci nejpozději 2 DNY předem do 21:00! V případě dotazů kontaktujte cvičitelku telefonicky. 
 
Při prvním výcviku prosím kontaktujte telefonicky cvičitelku paní Věrku Žižkovu 605 909 078 a Veroniku Lorencovou 775 126 784 nebo napište na náš e-mail: u.juraska@seznam.cz.

 

Pobyty na statku.
I ti, kteří si chtějí užít klidný odpočinek v nádherné přírodě Beskyd si u nás příjdou na své! Nabízíme ubytování v dřevěném srubu. Srub je vybaven kuchyňkou s elektrickým vařičem, lednicí, standardním vybavením. Má sociální zařízení -  sprchu a WC. Vhodné pro rodinné pobyty a pobyty přátel. Je možno dojednat individuálně délku pobyty (víkend, týden), rozsah aktivit s koníky. Jsme více zájmový než sportovní klub. Máme k disposici koně  pro úplné začátečníky i nejmenší děti, kterým můžeme poskytnut základní kurz jízdy na koni a to i díky nově zbudované kruhové jízdárně. Pokročilejší si mohou užívat vyjížďky do okolí statku. K disposici je i travnatá plocha pro hry dětí a samozřejmně ohniště. V blízkosti Mořkova jsou dostupné přitažlivé turistické cíle pro jednodenní i půldenní výlety. (Rožnov pod Radhoštěm, Štramberk, Pustevny,Radhošť).Naše pobyty u koní jsou příjemným spojením odpočinku v krásné přírodě s výcvikem jízdy na koni. 
 
Při ubytování nabízíme i možnost ustájení vlastního koně, případně koní, kteří jsou na sebe zvyklí ve venkovní kruhové jízdárně. 
 
 
 
Ustájení koní
Vaše čtyřnohé miláčky můžete u nás ustájit v boxech velkých 3x3,5m nebo na krásné členité pastvině.
 
Koně jsou ustájení v boxech o velikost 3x3,5m s napáječkou, lizem a žlabem. Mají každodenní přístup do výběhu. Krmení senem, ovsem, granulemi 2x denně. Každodenní místování, podestýlka sláma nebo piliny. 
Pastevní ustájení nabízemé na rozsáhlé členité pastvině, s možností úkrytu v přístřešku nebo ve stínu stromů, se stálým přístupem k senu, napáječkou i možnosti pití z napuštěné vany. 
 
Pro majitele koní je zde k dispozici sedlovna, vytápěná šatna s uzamykatelnými skříňkami a sprchou, po domluvě kruhová a obdélníková jízdárna.
 
 
 
 
 
 

Víkendová soustředění s koňmi pro děti

Pobyty jsou určeny dětem ve věku od 6 do 16 let. Zahájení je vždy v pátek společnou večeří a ukončení v neděli po obědě. V ceně je zahrnuta plná penze (včetně svačinek) a 2 x výuka jízdy na koni na jízdárně nebo vyjížďka. Děti jsou ubytovány v dřevěném srubu (viz. fotogalerie), kde se v zimě topí.

Na všechny služby JK U Juráška je možné zakoupit dárkový poukaz.