Podpora Jezdeckého klubu U Juráška, z.s.

 

DARY

Pokud se Vám líbí co děláme a chtěli byste podpořit naši činnost nebo zvelebování areálu můžete tak učinit formou věcného nebo finančního daru. 

V případě věcného daru prosím nejprve kontaktujte paní Martochovou, aby se nám přece jen zde neobjevilo něco, s čím si nevíme rady. 

Peníze můžete zaslat na účet 2102045743/2010, do textu uveďte "DAR" a jméno dárce. Na vyžádání vám pro daňové účely vystavíme potvrzení o přijatém daru. 

 

Na co budou peníze použity?

Samozřejmě plánujem spoustu velkých akcí jako kompletní rekonstrukci hrazení jízdárny, taky bychom rádi na tábory v příštím roce vyměnili karavan za dřevěnou chatku a v následujících letech nás určitě čeká předělání odtokového kanálu kolem cesty a oprava povrchu cesty.  

Ale přispět můžete konkrétně i na daleko menší potřeby jako např.: léčba letní vyrážky Eny, nové páteřáky, pomůcky pro dětský klub, žrádlo pro kočky..........

 

Moc děkujeme dárcům:

Panu Foltovi z Valašského Meziřící - každoroční dárce deseti balíků sena

Helence a Andreasovi, kteří se vzdáli části svého kapesného na čínské bylinky pro Eny

 

DOTACE

V současné době je již v plném provozu v areálu JK U Juráška nová kruhová jízdárna, která byla spolufinancována z rozpočtu Moravskoslezského kraje z projektu " Podpora cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji v roce 2019".

Partnery projektu byli:

Moravskoslezský kraj a Svaz venkovné turistiky a agroturistiky

 

Více o projektu naleznete  zde na webových stránkách Moravskoslezského kraje.