O nás, o naší činnosti a o lidech, kteří za vším stojí
 
Jezdecký klub se nachází v krásné přírodě Beskydských kopců na okraji obce Mořkov. Byl založen v roce 2004 a jeho prvním a zakládajícím koněm byla kobylka Dezi. K Dezince postupem času přibyli další koně, dnes už je naše stáj plná. Naší hlavní činností je rekreační ježdění, dětský klub, pokročilí jezdci se zůčastňují závodů. V roce 2006 se nám podařilo dokončit úpravy areálu, dostavěla se nová jízdárna.Také byl dokončen dřevěný srub, ve kterém v létě spí táborníci, přes rok je volný k pronajmutí. Od roku 2019 je k dispozici nová kruhová jízdárna. Díky nádhernému okolí a naším hodným koním si u nás návštěvníci přijdou na své, i my si ve chvílích volna jezdíme vyčistit hlavu v sedle do přírody. Ať je léto nebo zima stále platí: nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Přijďte si to vyzkoušet,těšíme se na vás!
 
 
 

DEZINKA - zakladatelka  stáje
 
 
DĚTSKÝ KLUB
 
 
 
JIZDÁRNA
 
 
 
KRUHOVKA
 
SRUB
 
 
 
       

No a kdo za tím vším vlastně stojí?
 
No v prvé řadě náš hlavní kovboj, pan JaroslavTesař, který má celého Juráška na svědomí.
A i když už s námi dnes není, jeho odkaz a vize žijí v Juráškovi dále. 
 
 
Dnes je hlavní šéfovou paní Tesařová (na fotce se svým manželem), která se stará o ubytování, stravu na táborech a soustředěních a organizování firemních akcí.
 
 
 
 
Dcera Anna Martochová převzala po panu Tesaři administrativu a organizaci spolku
 
 
a dcera Ivana Sieberling je nyní naší oporou v Německu (s koněm Athenem).
 
 
 
 
cvičitelka Amálka Stahalíková
 
 
cvičitelka Petra Ondryášová
 
 
 
cvičitelka Kristýna Zemanová
 
 
 
cvičitelka Věrka Žižková.
 
 
 

Všichni doufáme, že se Vám u nás líbí a až někdy zatoužíte po chvílích odpočinku, neváhejte a navštivte nás. Rádi Vás zde uvidíme!