Tábory 2021

Vážení rodiče, milé děti,

jako každý rok pořádáme na našem statku prázdninové tábory.

Naše tábory jsou určeny pro všechny děti od 8 do 16 let, které mají rády koně, přírodu, chtějí zažít plno dobrodružství a her. Jezdecký klub U Juráška se nachází na Novojičínsku, v krásné přírodě Podbeskydí. Tábory jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým.

Na turnus s možností dietní stravy budou upřednostněny děti, které musí bezlepkovou nebo bezméčnou dietu dodržovat. Pokud vaše děti nemají žádné dietní omezení, zkuste se nejdříve podívat, jestli by nevyhovoval jiný termín.

Turnusy, obsazenost:

1. turnus 4.-10.července                                             Obsazeno 16    Rezervace 0       Volných 0

Amálka M., Samantha S., Kristýna S.,Nikol S., Nela G., Anička K., Eliška Sv., Eliška Se.,Anetka K., Hanka D, Verunka H., Klárka H.,Johanka R., Iman G. , Nelča B., Klárka K.

2. turnus 11.-17. července                                           Obsazeno 12    Rezervace 3       Volných 0

Alenka M.,Markétka M., Simča D., Andrejka M., Lucka M., Lucka B., Katka B., Anetka .T, Lucka Z., Julča H., Nikol R., Terka B.,

3. turnus 18.- 24 července                                           Obsazeno 14    Rezervace 1      Volných 0

Dan V., Míša V., Valerka M., Míša Ch., Adélka M., Mikuláš M., Emma F., Martin F., Sofie K., Sára K., Anetka W., Rozárka L., Eliáš L., Nelča n.,

4. turnus  1.- 7. srpna                                                  Obsazeno 12    Rezervace 3        Volných 0

Terka N., Jana N., Šárka Šat., Karolína P., Elen Š., Emilka M., Katka G., Sofinka F., Marianna V., Vaneska F., Klárka Č., Amálka D.

5. turnus 8.- 14. srpna                                                 Obsazeno 14    Rezervace 1       Volných 0

 (možnost diety)

Venda Š., Markétka M., Ellen P., Jakub Š.,   Nela G., Viktorka V., Sofinak F., Magda V., Libuška N., Matyáš B.,  Mia K. , Maruška P., Viktorka R., Vojta K.

6. turnus  15.- 21. srpna                                              Obsazeno 15    Rezervace 1     Volných 0

Anička K., Anežka D., Lucka H., Barča H., Adélka P., Pavla H., Verča K.,Johanka K., Lucka Š., Venda V.,Kristýnka L., Ela K., Markétka O., Nelča B., Anička F.

7. turnus 22. - 28. srpna                                              Obsazeno 9    Rezervace 6       Volných 0

Katka B., Anetka T., Barča M., Terka Z. .Klárka Š., Rozárka K., Julka D., Klárka M., PavlínkaH., Linda S. 

 

V rezervaci jsou ti, kteří si rezervovali místo v klubu nebo emailem, ale ještě  nezaslali přihlášku.           

Cena tábora: 4500,-Kč, děti z klubu, sourozenci nebo děti, které jedou na více turnusů mají slevu 200,-Kč na osobu. 

Cena zahrnuje každodenní jízdu na koni (výcvik na jízdárně nebo vyjížďky), hry, možnost koupání v bazénu, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v dřevěném srubu nebo v karavanu.

Způsoby přihlášení

Závaznou přihlášku zasílejte emailem. Budou vyřizovány v pořadí, jak přišly. Další informace k táboru naleznete zde, potvrzení o bezinfekčnosti musí být podepsáno v den nástupu dítěte na tábor a budek dispozici před prázdninami, dle aktuální situace. 

 

Způsob platby

Jakmile obdržíme závaznou přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu – variabilní symbol a platební podmínky. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat  objednávku zaměstnavatele (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

Platbu červencových termínů uhraďte nejpozději do konce května a platbu srpnových do konce června

V případě, že tábory v souvislosti s covidem nebudou moci proběhnout, bude celá částka vrácena. V případě, že bude tábor ze strany rodičů stornován, bude vrácena částka snížena o 500,-Kč.