Tábory 2024

Vážení rodiče, milé děti,

jako každý rok pořádáme na našem statku prázdninové tábory.

Naše tábory jsou určeny pro všechny děti od 8 do 16 let, které mají rády koně, přírodu, chtějí zažít plno dobrodružství a her. Jezdecký klub U Juráška se nachází na Novojičínsku, v krásné přírodě Podbeskydí. Tábory jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak i pokročilým.

Od tohoto roku jsem přistoupili k zákazu používání mobilních telefonů a jiných smart zařízení. Žádáme, aby rodiče zkontrolovali, že dítě s sebou žádné takové zařízení nemá. V případě nutnosti my nebo dítě zavoláme vám nebo vy můžete zavolat vedoucí nebo paní Tesařové. Ze zkušenosti více organizátorů táborů vyplývá, že děti si nakonec tábor takto užijí daleko lépe. O vzpomínky děti nepříjdou, na každém táboře bude mít vedoucí k dispozici fotoaparát a fotky pak umístíme na rajče. Případně videa zašlou dětem na mobil. Prosíme o respektování a součinnost.

Na turnus s možností dietní stravy budou upřednostněny děti, které musí bezlepkovou nebo bezméčnou dietu dodržovat. Pokud vaše děti nemají žádné dietní omezení, zkuste se nejdříve podívat, jestli by nevyhovoval jiný termín.

 

Turnusy, obsazenost:

1. turnus 30.6 - 6.7.2024                                           Obsazeno  11   Rezervace 0        Volných 4

Amálka M., Mia G., Sárinka F., Gabča B., Maruška T., Kája Č., Evča V.,Anitka V., Barča O., Natka B., Peťka B.,

2. turnus 7.7.-13.7.2024                                            Obsazeno 15    Rezervace 0     Volných 0

Kristýna S. Samantha S., Verunka H., Sára B., Niki R., Natka K., Domča P., Terka M., Sofča V., Sofča M., Vivien Š., Amálka M., Eliška Č., Sofča O., Ella F., Mariánka R.

3. turnus 14.7.-20.7.2024                                          Obsazeno 15    Rezervace 0    Volných 0

Domča Ž. Verča Ž., Kryštof Ž., Marianka K., Nikol B., Anička S., Danča Ž., Anička K., Markétka S., Anetka K., Adélka M., Sárinka T., Beátka B., Heďa P., Barča Z.

4. turnus   21.7. - 27.7.2024                                     Obsazeno 15    Rezervace 0      Volných 0

Kristýnka ., Anička H., Lucka Š., Lucka Z.,  Janča V.,Elen V., Denča Ch. Terka R.,Terka K., Andrejka K., Valča T., Emča T., Laur L., Sára S., David S.,

5. turnus 4.8. - 10.8.2024                                          Obsazeno 14    Rezervace 0     Volných 1

 (možnost diety)

Klárka Č., Terka G. Danča G., Sofča F.,Barča R., Erika P., Adélka P., Anička K., Emilka H., Klárka K., kKki H., Aďa V., Natka O., kristýnka Š

6. turnus 11.8.-17.8.2024                                          Obsazeno 16    Rezervace 0     Volných 0

Markétka K., Nelča G., Vendy Š., Aďa M., Sofča B., ErikaE., Nelča S., Míša V., Sára S., Julča H., Marťa K., Julča S., Apolenka K., Markétka p.,Kristýnka J., Markétka M.

7. turnus  18.8.-24.8.2024                                         Obsazeno 14    Rezervace 0      Volných 1

Kiki E., Ela, K., Natka V.,Miriam A.,  Terka N., Dan V., Niky S., Eliš S., Peťa T., Maruška T., Loretka K., Nela B., Míša K., Libuška N

 

V rezervaci jsou ti, kteří si rezervovali místo v klubu nebo emailem, ale ještě  nezaslali přihlášku.           

Cena tábora: 5.500,-Kč, děti z klubu, sourozenci nebo děti, které jedou na více turnusů mají slevu 300,-Kč na osobu. 

Cena zahrnuje každodenní jízdu na koni (výcvik na jízdárně nebo vyjížďky), hry, možnost koupání v bazénu, 5krát denně stravu, pitný režim, ubytování v dřevěném srubu nebo v chatičce.

Způsoby přihlášení, informace k táborům

Závaznou přihlášku zasílejte emailem. Budou vyřizovány v pořadí, jak přišly. 

Doplňující informace k táborům 2024 jsou ke stažení zde

Při nástupu na tábor bude podepisováno potvrzení o bezinfekčnosti, ke stažení zde

Způsob platby

Jakmile obdržíme závaznou přihlášku, zašleme Vám údaje pro platbu – variabilní symbol a platební podmínky. V případě, že tábor proplácí zaměstnavatel, je nutné zaslat  objednávku zaměstnavatele (stačí emailem), na základě které vystavíme fakturu na adresu firmy, která tábor proplácí nebo na něj přispívá. Bez objednávky není možné fakturu na firmu vystavit!

Nevratnou zálohu ve výši 1.000,-Kč zašlete do 15.5.2024, doplatek ceny nejpozději 14 dní před nástupem na tábor.  

V případě, že bude na poslední chvíli tábor stornován nebo dítě z důvodu nemoci nenastoupí a nám se nepodaří volné místo obsadit, bude ponechána částka ve výši 3.000,-Kč a zbytek bude vrácen.